درباره ما

طراحی و تولید انواع درایور موتور dc

آدرس ما

آدرس : تهران انتهای اتوبان زین الدین وفادار شرقی خ سجاد ک سوم پ42 ویدانیک

تلفن : 77336419-021

ایمیل : vidanic.co@gmail.com


ساعت کاری

هرروز 9 تا 5 عصر

به مرکز کنترل موتور DC و مبدلهای الکترونیک قدرت ایران خوش آمدید.

ویدانیک در سال 1389 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت نوپا در عرصه محصولات الکترونیکی شروع کرد و تا به امروز که محصولاتشو بسیاری از مراکز علمی،صنعتی و نظامی بزرگ بهره مند می شوند ، بصورت مستمر ادامه داده است. تمرکز اصلی ما کاربردهای الکترونیک قدرت در انواع درایو موتورهای DC،منابع تغذیه تریستوری و اینورترهای سینوسی میباشد.

Low Voltage DC Drives: این خانواده از درایو موتورهای DC با تکنیک Pulse With Modulation یا PWM برای تجهیزات قابل حمل ، وسایل متحرک و یا کشنده های الکتریکی که با باتری و یا منبع تغذیه DC کار میکنند طراحی و تولید میشوند. این خانواده رنج وسیع موتورهای DC مغناطیس دائم و سری از 12VDC-120VDC  و جریان 10Amp-1000Amp را شامل میشوند.

Single Phase DC Drives : درایوهای DC تک فاز برای کنترل سرعت موتورهای DC آهنربای دائم،شنت و سری 24VDC-36VDC-90VDC-180VDC با تکنولوژی تریستوری و یا SCR طراحی و تولید میشوند. کاربر این درایوها برای دستگاههایی میباشد که دسترسی به برق تک فاز شهری و یا خروجی ترانس تک فاز ذارند. ویژگی این دسته درایوها حرکت نرم موتور به علت سرعت سوئیچینگ بالا و پاسخ سریع به تغییرات بار موتور.

Three Phase DC Drives: درایوهای DC سه فاز برای کنترل سرعت موتورهای DC آهنربای دائم،شنت و سری 240VDC-540VDC با تکنولوژی تریستوری و یا SCR طراحی و تولید میشوند.

علاوه بر محصولات فوق ویدانیک طیف وسیعی از رکتیفایر های تریستوری سه فاز و تک فاز،باتری شارژر تریستوری تک فاز و سه فاز،استارتر هلیکوپتر،فرکانس کانورتر، اینورتر سینوسی خالص ، منابع تغذیه تریستوری و بسیاری دیگر تولید می کند.

صرفه جویی در هزینه

افزایش بهره وری